Bireysel Logo
Qr Kod
Harita
Kullanıcıya Mesaj Gönder
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Sosyal Medyada Paylaş
Batuhan Gülmez
Batuhan Gülmez
Mail:batuhangulmez@outlook.com
Adres:Altıparmak intizam mah. Gençler sok. No:10/4 osmangazi/Bursa
Sosyal Ağları:
Firma Hakkında

1957 yılında kurulan Hunca, Türk kozmetik sektörünün en köklü firmalarından birisi olarak yaratıcı kimliğiyle tercih edilerek her zaman ön planda yer almıştır.

Türkiyenin lider kozmetik üreticisi olan Hunca’ nın yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile gün geçtikçe biraz daha fazla ivme kazandığını ve hedeflerine sağlam bir şekilde ulaştığını görmekteyiz.

· Üretime ilk kez Hunca Balsam ile başlayan Hunca kozmetik, kısa bir zaman içinde marka olmayı başarmış ve 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfüm ve after shave serisi olan Madigan ile yenilikçi bir hizmet anlayışında yer edinerek önemli bir ilerleme kaydetmiştir.

 1980’ de profesyonel yönetim yapısını tercih ederek, parfüm ve deodorant alanında lider durma ulaşmış ve 1997’ de Çerkezköy / Tekirdağ’da, Ortadoğu ve Balkanlar’ın en büyük kişisel bakım ürünleri fabrikasını kurmuştur.

 Temelde tüketici memnuniyetini ölçü alan ticari anlayışla 1998’de ISO 9001 belgesini alan Hunca, aynı sene Carmina markası ile renkli kozmetik alanında da çalışmalarına başlamıştır.

 

2011 yılına kadar ise, yukarıda yer alan resimde de gördüğünüz She, Caldion, Jegler, Black Magic, Viva caprio, Equal gibi efsane parfüm ve deodorant markaları yaratıp, Türkiye’ de parfüm sektöründe pazar lideri olmayı başarmıştır. Hunca aynı zamanda 100 ü aşkın ülkeye bu efsane markalarını ihraç etmiş ve dünyada da büyük bir beğeni toplamıştır. Bir Türk firması olarak Kozmetikte Türkiye’ nin öncü firması olan Hunca, Türkiye’ den dünya markaları çıkarmayı başarmıştır.

 2011 Ekim ayında ise, birkaç yıl öncesinden hazırlık yaptığı Doğrudan satış ( network marketing) sektörüne Huncalife markası ile atılım yaptı.

Klasik sistemde parfümde pazar lideri olmayı başaran Türkiye’ nin lider kozmetik üreticisi Hunca, şimdi Huncalife markasıyla Türkiye doğrudan satış sektöründe pazar lideri olma hedefine adım adım ilerliyor.

Saç bakım, cilt bakımı, kişisel bakım, parfüm, deodorant, renkli kozmetik, temizlik ürünleri alanlarında yüzlerce ürün geliştiren Huncalife, insan sağlığına önem veren üretim anlayışı ile pek çok marka yaratmıştır. Naturilies, Bioten, Nature, Enjoyable&Fresh, Hareem, Soft Time, Hair Spescialist, Home Professional Huncalife’ ın onlaca markası arasından öne çıkan bazı markalarıdır.

İşimize henüz yeni başlayan ve Huncalife’ ı araştıran bazı arkadaşlarımız Huncalife’ ı pek etrafımda duyan yok, tanıtmak zor gibi geliyor diye düşünebiliyor. Bu bizim için aslında çok büyük bir avantajdır. Çevrenizdeki kişilerden önce Huncalife’’ a üye olup çalışmaya başlamanız demek çevrenizideki kişileri Huncalife’ ta ekibinize katabilmeniz ve HuncaLife’ ta yükselebilmeniz demektir.

 

Bundan 10-15 yıl sonra muhtemelen Huncalife’ ı duymayan bilmeyen kalmayacak. Sizler şimdiden Huncalife’ a başlayıp harekete geçerseniz Huncalife’ ın hızlı büyüme evresinde hızlı büyüme olasılığınız yüksek olacaktır. Biz bunları yaşadıklarımızla tecrübe ettik ve etmeye devam ediyoruz. Ayrıca Huncalife, her ne kadar yeni bir firma olsa da, arkasında yer alan 60 yıllık Hunca markasıyla bu hızlı büyüme evresini daha hızlı ve daha kolay bir şekilde geçirmektedir.

 Yani hem network marketing sektöründe yeni bir firmada çalışmanın avantajını yaşarken, arkamızda olan 60 yıllık Hunca, bizler için itici bir güç olmaktadır. Huncalife hakkında genel bir bilgilendirme yapmak istediğim bu yazımı tamamlarken, sitemizde network marketing sistemi hakkında Huncalife kazanç planı hakkındaki yazılarımı okumanızı tavsiye eder, başarılar dilerim.

Hemen Ücretsiz Üye Olmak ve Kazanmak  İçin   : http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=b0134705-14f0-40fe-9d58-18d732171f1b

 

  Türkiye’nin en çok kazandıran firması olan Huncalife firmasının kazanç planı, Huncalife temslcilerini hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırlandı.Huncalife’ta beğendiğiniz ürünleri kendinizin ve ailenizin kişisel ihtiyaçları için satın alırken temsilci fiyatlarından alarak tasarruf sağlayabilirsiniz . Huncalife’ a üye olarak sürekli indirimli fiyatlardan alışveriş yapabilir, bu yaptığınız alışverişlerden de temsilcilere özel olarak hazırlanan teşvik programların doğrultusunda çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca belli bir limitin üzerinde alışveriş yaptığınızda bu hediyelerin yanında prim kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız primlerde, isterseniz vereceğiniz bir banka hesabına yatar, isterseniz de sonraki alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Kendi kişisel ihiyaçlarınızın yanında çevrenize, arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza Huncalife kataloğunu gösterip, kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünleri tavsiye ederek sipariş alabilir %40 satış karı elde edebilirsiniz. Örneğin temsilci alış fiyatı 100 TL olan ürünleri müşterilerine 140 TL ye satıp, 40 TL kar elde edersiniz. Türkiye’ de doğrudan satış firmalarının arasında en yüksek kar oranı olan %40 kar oranı ile iyi bir satış kazancı elde edebilirsiniz. Kişisel satışlarınızdan da belirli limitlerin üzerinde sipariş verirseniz satış kazancı haricinde %4 ile 24 arasında prim kazanabilirsiniz.

Sistemi tanımak isteyen yeni başlayan temsilcilerimizin en çok sorduğu sorulardan birisi üye olduktan sonra her ay sipariş vermek zorunda mıyım oluyor. Cevap: Üye olduğunuz için her ay sipariş vermek zorunda değilsiniz. Örneğin üye oldunuz, ama hiç sipariş vermediniz diyelim, üyeliğiniz hiç sipariş vermediğiniz için 2. ayın sonunda sistemden silinir. Eğer 1 kez de olsa sipariş verdiyseniz 6 ay boyunca üyeliğiniz devam eder. Eğer bir kez sipariş verdiniz 6 ay sipariş vermezseniz 6. ayı takip eden ay içerisinde üyeliğiniz silinir. Bunların haricinde hiç bir yaptırım bulunmamaktadır. Huncalife işi istediğiniz zaman istediğiniz kadar çalışabileceğiniz, bağımsız özerk bir iştir. Tüm Huncalife temsilcilerinin de ünvanı da Huncalife Bağımsız Temsilci olarak geçmektedir.

Videolar
Kullanıcı Hakkındaki Yorumlar

Yorum Yazın
  • (0)

Bu ürün için henüz yorum girilmemiştir
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Harita
Bireysel Hizmetler

Batuhan Gülmez

Huncalife

Bursa Huncalife

Network

Networker

En İyi Network

Network Kazanç Planı

En Çok Kazandıran

Ek Gelir

Ek Kazanç

Farklı Bir İş

En Çok Kazandıran iş

En Çok Kazandıran Meslek

Danışma

En Çok Kazanan

Rahat İş

Para Kazanma Yöntemleri

Bedava Para Kazan

Ek İş

En Çok Kazandıran Ek İş

Network Nedir

Network En Çok Kazanan Kim

En İyi İş Adamı,

İş Adamı

Bireysel İlanlar
Kullanıcının Kampanyaları

Bu Firma Kampanya eklememiş

Kullanıcının Haberleri
Anahtar Kelimeler
Huncalife, Bursa Huncalife, Network, Networker, En İyi Network, Network Kazanç Planı, En Çok Kazandıran, Ek Gelir, Ek Kazanç, Farklı Bir İş, En Çok Kazandıran iş, En Çok Kazandıran Meslek, Danışma, En Çok Kazanan, Rahat İş, Para Kazanma Yöntemleri, Bedava Para Kazan, Ek İş, En Çok Kazandıran Ek İş, Network Nedir, Network En Çok Kazanan Kim, En İyi İş Adamı, İş Adamı