Firma Logosu
Qr Kod
Harita
Firmaya Mesaj Gönder
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Sosyal Medyada Paylaş
Esra Endüstriyel Mersin
Sedat Sakar
Mail:info@esraendustriyel.com.tr
Adres:Mithatpaşa Mahallesi 114 Caddesi No: 50 Mersin / TÜRKİYE
Sosyal Ağları:
Firma Hakkında

Sanayi Tipi Çamaşırhane Makina Satışı

Bantlı Silindir Ütü, Mutfak Ekipmanları, Endüstriyel Çamaşır Makinaları hizmeti vermekteyiz.
Aynı zamanda Bakım ve Onarım da yapmaktayız. Otellere, İş Yerlerine, Hastanelere her türlü makina satışımız vardır.

Profesyonelliğimizi kaliteli markalarla buluşturup hizmetinize sunuyoruz.

Anında çözüm üretebilen, konusunda uzmanlaşmış teknik servis hizmeti ile satış sonrası hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sağlayan firmamız yıllara dayanan tecrübelerini siz değerli müşterilerine aktarmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız satış sonrası desteğin ürün kalitesi kadar önemli olduğunun da bilincindedir.

Temizlik makineleri sektöründe ticari hayatına başlayan ESRA ENDÜSTRİYEL ÇAMAŞIRHANE MUTFAK EKİPMANLARI dünyaca ünlü bir çok markanın endüstriyel temizlik makinelerini
siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Ayrıca bunların yanı sıra kendi üretimimiz olan halı yıkama makineleriyle de hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini en üst sırada tutan firmamız, kaliteye daima önem vermiştir. Standartlara uygun, kaliteli ve güvenli ürünler sağlanır.

Anında çözüm üretebilen, konusunda uzmanlaşmış teknik servis hizmeti ile satış sonrası hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sağlayan firmamız yıllara dayanan tecrübelerini siz müşterilerine aktarmaktadır.

Galeri
Videolar

Kullanıcı Video eklememiştir

Firma Hakkında Yorumlar

Yorum Yazın
  • (0)

Bu ürün için henüz yorum girilmemiştir
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Harita
Firma Hizmetler

HİZMETLERİMİZ;

Profesyonelliğimizi kaliteli markalarla buluşturup hizmetinize sunuyoruz.. Her türlü endüstriyel  malzeme ve makineler için bizi arayın. 

Anında çözüm üretebilen, konusunda uzmanlaşmış teknik servis hizmeti ile satış sonrası hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sağlayan firmamız yıllara dayanan tecrübelerini  siz müşterilerine aktarmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız satış  sonrası desteğin ürün kalitesi kadar  önemli olduğunun da bilincindedir.
       
Hizmetlerimiz ;

*  Danışmanlık Hizmetlerimiz→ temizlik hijyen projelendirme uygulamalı tanıtım.

* Servis hizmetlerimiz

Firma İlanlar

Bu Firma İlan eklememiştir

Firma Kampanyaları

Bu Firma Kampanya eklememiş

Firma Haberleri
Bu Firma Haber Eklememiştir
Anahtar Kelimeler
Mersin Aserko Hijyenik Bariyer, Mersinde Çamaşır Makinesi, Mersinde Kurutma Makinası, Çamaşır Kurutma Makinesi, Çamaşır Yıkama Makinası, Çamaşır Yıkama Makinesi, Endüstriyel Çamaşır Makinesi, Hastane, Kromlüks Mutfak Çamaşırhane, Tolon, Tolon Makina, Tolon Makine, Mersin Çamaşır Makinası, Mersin Esra Endüstriyel, Mutfak Ekipmanları, Otel Yer Bakım ve Temizlik Ürünleri, Soğutma, Tolkar, Tolon, Tolon Çamaşırhane Ekipmanları