Bireysel Logo
Qr Kod
Harita
Kullanıcıya Mesaj Gönder
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Sosyal Medyada Paylaş
Gürhan Gülmez
Gürhan Gülmez
Mail:Gurhan-gulmez@hotmail.com
Adres:Altıparmak intizam mah. Gençler sok. No:10/4 Osmangazi/Bursa
Sosyal Ağları:
Firma Hakkında

Gürhan Gülmez kimdir?

Gürhan Gülmez Hakkında

 1964 Ankara’da doğdum. İlköğretimime Ankara Mamak'ta başlayıp kuaförlük mesleğine hayranlığım nedeni ile ortaokul 2.sıınıfta öğrenim hayatımı sonlandırdım ve hayalim olan mesleğime başladım. 
Huncalife ile tanışmam, yakın arkadaşım Aynur Acıyan sayesinde 2012 yılının başında oldu. 
Mesleğim icabı kozmetik ve bakım ürünleri hakkında bilgi sahibi olmam avantajı ile Huncalife’yi daha yakından tanımak istedim.
Kendi iş yerimde Huncalife ye ait birçok ürünü denedim ve müşterilerime tavsiyelerde bulundum.
Kendim ve müşterilerim huncalife ürünlerinden memnun kalması üzerine bende Huncalife ailesine katılma kararı alarak 04 Ocak 2012 kaydımı oluşturdum.
Huncalife tercih etmemdeki sebepler; Mesleğime hitap eden ürün konseptinin bulunması, Ürünlerin ben ve çevrem tarafından ciddi anlamda beğenilmesi, Kazanç sisteminin cazip olması, Kariyer planının gerçeğe uygun ve yapılabilir olması, Yeni ve pırıl pırıl bir network marketing sisteminin olması, Hunca’nın geçmişten gelen bir tecrübesinin ve kalitesinin olması,olarak tanımlanabilir.
Yıldız kariyer seviyesine ulaşmak için en başta şirketime ve kendime inandım ve güvendim. 
Hedefimi belirledim. Hedeflerime ulaşmak için plan ve programlarımı yaptım. Bu güne kadar asla hedeflerimden vazgeçmedim ve azmimi yitirmedim.
Kendi ekibimi oluştururken doğru liderler seçtim ve liderlerimi daha ileriye taşımak için tüm bilgi birikimimi onlara aktardım.
Liderimin yaptıkları işe inanmalarını bana ve Huncalife’a güvenmelerini sağladım. 
Huncalife’yi ve ürünlerini tanıtmak için ekiplerimle birlikte toplantılar düzenledim.
Şirket tarafından düzenlenen tüm toplantı ve akademilere katıldım. 
En önemlisi de her şeyi severek yaptım. Bu işe başlamak isteyenlere tavsiyem; ilk önce Huncalife’ye güvenmeli, yapacakları işe inanmaları ve sevmeleridir. 
Kimseye ön yargılı davranmadan herkesin bu işi yapabileceğine inanarak bu imkânı sunmalıdırlar. 
Huncalife ürünleri ve network marketing sistemini iyi şekilde öğrenmeli, kimseye hayal satmadan gerçekçi anlatmalıdırlar. 
Hedeflerini belirleyip gerekli plan ve programlarını oluşturmalıdırlar.
Çevrelerinde toplantılar düzenleyerek hem network marketing sistemini, satış tekniklerini ve ürünleri ve içeriklerini anlatmalıdırlar. 
Huncalife tarafından yapılan toplantılara ve akademilere katılmalıdırlar. 
Kendi ekiplerini oluştururlarken doğru liderleri seçmeli ve liderlerine güvenmeli ve onların da kendisine güvenmelerini sağlamalıdırlar.

Gürhan Gülmez ile Soru Cevap

1- HuncaLIfe’a ne zaman ve kimin tavsiyesi ile başladınız ?

Huncalife ile tanışmam, iş arkadaşım Aynur Acıyan sayesinde 2012 yılının başında oldu. Huncalife ailesine katılma kararı alarak 04 Ocak 2012 kaydımı oluşturdum.

2- HuncaLIfe ile çalışıyor olmak hayatınızda neyi değiştirdi ?
Huncalife sayesinde maddi özgürlüğe kavuştum. Zamanımı dilediğim gibi özgürce değerlendirebiliyorum. Ailemle daha fazla zaman ayırabiliyorum. Bir çok ülkede gezip tatil yapabiliyorum ve en önemlisi huncalife sayesinde yeni dostlar, arkadaşlar edindim.

3- Başarınızın en çok hangi çalışmanızın eseri olduğunu düşünüyorsunuz ?
Çift Yıldız kariyerine ulaşmamdaki en büyük etken başta şirketime, organizasyon liderlerime, kendime inandım ve güvendim. Hedeflerime ulaşmak için plan ve programlarımı yaptım. Bu güne kadar asla hedeflerimden vazgeçmedim ve azmimi yitirmedim. Kendi ekibimi oluştururken doğru liderler seçtim ve liderlerimi daha ileriye taşımak için tüm bilgi birikimimi onlara aktardım.

Hedefiniz nedir ?
Huncalife firmasında, ülkemizde ve dünya pazarında en üst kariyerde liderlik yapmak ve ekibimden dünya liderleri çıkartmak.

5- Yeni temsilcilere vermek isteyeceğiniz en önemli tavsiye nedir ?
Liderlerimle birlikte çalışırken olmazsa olmazlarımız sevgiyi, inanmayı, sabrı, düzenli çalışmayı ve dürüstlüğü ilke edindik. Kimseye ön yargılı davranmadan herkesin bu işi yapabileceğine inanarak bu imkânı sunmalıdırlar. Huncalife ürünleri ve network marketing sistemini iyi şekilde öğrenmeli, kimseye hayal satmadan gerçekçi anlatmalıdırlar. Çevrelerinde toplantılar düzenleyerek hem network marketing sistemini, satış tekniklerini, ürünleri ve içeriklerini anlatmalıdırlar. 
Huncalife tarafından yapılan toplantılara ve akademilere katılmalıdırlar.  Kendi ekiplerini oluştururlarken doğru liderler seçmeli, liderlerine güvenmeli ve onların da kendisine güvenmelerini sağlamalıdırlar. Hedeflerini belirleyip gerekli plan ve programlarını oluşturmalıdırlar Bu adımları uygulayan tüm temsilcilerin başarıya ulaşacağına inanıyorum.

6- Huncalife’ın size ve çevrenize kattıkları değerler nelerdir?
Huncalife’ ın bana kattığı değerler öncelikle kişisel gelişimimi sağladı, içimdeki mücadele hırsını ortaya çıkardı ve sabır yönetiminin ne kadar önemli olduğunu gösterdi, sosyal alanlarda çevremde birçok çalışma arkadaşları ve yeni dostlar edinmeme neden oldu, çevreme kattığı değerler ise birçok çalışma arkadaşımın hayatına dokunarak onların gelişimini, maddi özgürlüklerini ve iyi bir çevre edinmelerini sağladım.

7- Huncalife ile araç hakkı elde etmek için hangi yollardan-aşamalardan geçtiniz?
51 Yaşına kadar araç kullanmaz iken bu yaştan sonra herşeyden önce bir ehliyet almalıydım sonrasında ise lider ve liderler adayları çıkarıp araç planına girmek istiyordum ve bunun için gerekli tüm çalışmaları yaparak ilk araç hakkı kazandım.

8- Araç hakkı elde etmek için nasıl çalıştınız?
Herşeyden önce hedeflerimi belirleyerek planlı ve programlı çalıştım. Sahada lider ve lider adayları bulabilmek adına durmaksızın yeni kayıtlar gerçekleştirdim. Sonrasında yoğun bir şekilde toplantılar düzenleyerek lider adaylarımın kariyere çıkmaları için elimden gelen tüm desteği verdim.

9- Araç kazanmak için neler yapmak gerekir?
Bu Soruyu Maddeler halinde açıklamak gerekirse
- Hedef Belirlemek
- Planlı ve Programlı Çalışmak
- Doğru Hedefe Koşmak
- Kararlı Olmak ve Çabuk Harekete Geçmek
- Yeni Kayıtlar Yapmak
- Toplantılar Düzenlemek
- Temsilcilerin Sahip Olduğu Potansiyel Gücün Farkındalığı Sağlamak
- Lider Eğitimleri Vererek Lider Adayları Çıkarmak

 

10- Araç dışında Huncalife sisteminden elde ettiğiniz gelirle neler amaçlıyorsunuz? Gelirinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?
Ekibimin işini büyütmeye yönelik yatırımlar, Kişisel Gelişim eğitimleri almak, Dünya Seyahatleri yapmak ve Gayrimenkul alanında değerlendirmek.

11- Huncalife’ı başkalarına tavsiye eder misiniz?
Firmamızın tanıtımını gerçekleştirmek benim olmazsa olmazım

Huncalife

1957 yılında kurulan Hunca, Türk kozmetik sektörünün en köklü firmalarından birisi olarak yaratıcı kimliğiyle tercih edilerek her zaman ön planda yer almıştır.

Türkiyenin lider kozmetik üreticisi olan Hunca’ nın yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile gün geçtikçe biraz daha fazla ivme kazandığını ve hedeflerine sağlam bir şekilde ulaştığını görmekteyiz.

· Üretime ilk kez Hunca Balsam ile başlayan Hunca kozmetik, kısa bir zaman içinde marka olmayı başarmış ve 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfüm ve after shave serisi olan Madigan ile yenilikçi bir hizmet anlayışında yer edinerek önemli bir ilerleme kaydetmiştir.

 1980’ de profesyonel yönetim yapısını tercih ederek, parfüm ve deodorant alanında lider durma ulaşmış ve 1997’ de Çerkezköy / Tekirdağ’da, Ortadoğu ve Balkanlar’ın en büyük kişisel bakım ürünleri fabrikasını kurmuştur.

 Temelde tüketici memnuniyetini ölçü alan ticari anlayışla 1998’de ISO 9001 belgesini alan Hunca, aynı sene Carmina markası ile renkli kozmetik alanında da çalışmalarına başlamıştır.

 

2011 yılına kadar ise, yukarıda yer alan resimde de gördüğünüz S

Videolar
Kullanıcı Hakkındaki Yorumlar

Yorum Yazın
  • (0)

Bu ürün için henüz yorum girilmemiştir
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Harita
Bireysel Hizmetler

Gürhan Gülmez

Huncalife Gürhan

Hunca

Gürhan Gürmez Huncalife

Huncalife

Bursa Huncalife

Network

Networker

En İyi Network

Network Kazanç Planı

En Çok Kazandıran

Ek Gelir, Ek Kazanç

Farklı Bir İş

En Çok Kazandıran iş

En Çok Kazandıran Meslek

Danışma

En Çok Kazanan

Rahat İş

Para Kazanma Yöntemleri

Bedava Para Kazan

Ek İş

En Çok Kazandıran Ek İş

Network Nedir

Network En Çok Kazanan Kim

En İyi İş Adamı

İş Adamı

Bireysel İlanlar
Kullanıcının Kampanyaları

Bu Firma Kampanya eklememiş

Kullanıcının Haberleri
Anahtar Kelimeler
Huncalife, Bursa Huncalife, Network, Networker, En İyi Network, Network Kazanç Planı, En Çok Kazandıran, Ek Gelir, Ek Kazanç, Farklı Bir İş, En Çok Kazandıran iş, En Çok Kazandıran Meslek, Danışma, En Çok Kazanan, Rahat İş, Para Kazanma Yöntemleri, Bedava Para Kazan, Ek İş, En Çok Kazandıran Ek İş, Network Nedir, Network En Çok Kazanan Kim, En İyi İş Adamı, İş Adamı