Firma Logosu
Qr Kod
Harita
Firmaya Mesaj Gönder
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Sosyal Medyada Paylaş
İzmir Evden Eve Nakliyat
İsmet Kahraman
Mail:info@izmirevtasimacilik.net
Adres:Bahçelievler Mahallesi, 1851. Sk. No:47, 35600 Kar
Sosyal Ağları:
Firma Hakkında

2000 yılında Karşıyaka'da kurulan İzmir Ev Taşımacılık'ın girişimleriyle kurulan ve  yapmış olduğu yatırımlar ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan İzmir Ev Taşımacılık, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen evden eve ve lojistik taşımacılık markaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

İzmir Ev Taşımacılık'nin ulaştığı başarının arkasında profesyonel ekip çalışması yatmaktadır. İzmir Ev Taşımacılık'ın girişimleriyle kurulan ve 2000 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan İzmir Ev Taşımacılık, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen evden eve ve lojistik taşımacılık markaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

İzmir Ev Taşımacılık'nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

VİZYONUMUZ

İzmir Ev Taşımacılık olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde hizmet sektöründe yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

MİSYONUMUZ

Tüm İzmir Ev Taşımacılık çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız taşımacılık hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak taşımacılık sektöründe sürekli gelişen taşımacılık çözümleri paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

HEDEFLERİMİZ

İzmir Ev Taşımacılık birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Başlıca hedeflerimiz arasında sürekli müşteri memnuniyeti ilke ve esaslarına bağlı kalmak, müşteri istek ve taleplerine en kısa süre içerisinde cevap verebilmektir.

üşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Videolar

Bu Firma Video eklememiş

Firma Hakkında Yorumlar

Salih   Sakan

(2018-09-11 09:25:06)

Elektrik, Elektronik, Hırdavat konusunda ne arıyorsak hem çok hesaplı hemde ticari açıdan tam bir esnaf diyebileceğimiz kuruluş. Herkese tavsiye ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.

Salih   Sakan

(2018-09-11 19:46:07)

Yorum Yazın
  • (5)


Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Harita
Firma Hizmetler

Evden Eve Taşımacılık, Asansörlü Nakliyat

Firma Kampanyaları
Firma Haberleri
Bu Firma Haber Eklememiştir
Anahtar Kelimeler
Evden Eve Taşıma