Firma Logosu
Qr Kod
Harita
Firmaya Mesaj Gönder
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Sosyal Medyada Paylaş
Kerem Oto Lastik Tamiri
Kamil Çalışkan
Mail:keremotolastik@gmail.com
Adres:Süleymaniye mahallesi Şehit Er Mustafa Pehlivan sokak No:31 İnegöl/Bursa
Web Sitesi:www.google.com
Sosyal Ağları:
Firma Hakkında

Misyon
Faaliyet gösterdiğimiz Bursa lastik sektöründe edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimi müşterilerimizin faydası için kullanmak Kerem Oto Lastik’in misyonunu oluşturmaktadır.

Vizyon
Faaliyet gösterdiğimiz, adı saygınlıkla anılan, sektörüne katmış olduğu artı değerlerle güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmak, Kerem Oto Lastik’in vizyonunu oluşturmaktadır.

Yaklaşımımız
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, uzman satış ve servis ekibimiz ile en hızlı şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen şirketimiz yılların verdiği tecrübe ve birikim ile sektöründe farklılaşan hizmet anlayışının getirdiği yenilikleri en kısa zamanda hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Lastik yönetim sisteminin öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonel çözümler üretiyoruz.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; çalıştığımız işletmelere en az maliyetle ve en kısa sürede, ürün ve hizmet tedariki sağlamaktayız.

Bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel yaklaşımımız ile sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz

Videolar

Kullanıcı Video eklememiştir

Firma Hakkında Yorumlar

Yorum Yazın
  • (0)

Bu ürün için henüz yorum girilmemiştir
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Harita
Firma Hizmetler

Lastik Değişimi,

Kışlık Lastik Değişimi,

Çıkma Lastik,

2. El Çıkma Lastik,

Balans Ayarı,

Yol Yardımı

 

Firma İlanlar

Bu Firma İlan eklememiştir

Firma Kampanyaları

Bu Firma Kampanya eklememiş

Firma Haberleri
Bu Firma Haber Eklememiştir
Anahtar Kelimeler
İnegöl Çıkma Lastik, Bursa Çıkma Lastik, İnegölde Çıkma Lastik, Bursada Çıkma Lastik, Bursada İkinci El Çıkma Lastik, İnegölde İkinci El Çıkma Lastik, İnegöl Balans Ayarı, Bursa Balans Ayarı, İnegöl Balans, Bursa Balans, İnegöl Yol Yardımı, Bursa Yol Yardımı, Bursa Yol Yardım, Kerem Oto Lastik Yol Yardımı, İnegöl Lastik Sökme Takma, Bursa Lastik Sökme Takma