Bireysel Logo
Qr Kod
Harita
Kullanıcıya Mesaj Gönder
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Sosyal Medyada Paylaş
Murat Koncuk Bolu Gano Excel Distribütörü
Murat Koncuk
Mail:muratkoncuk34@gmail.com
Adres:Bolu Merkez
Web Sitesi:www.google.com/
Sosyal Ağları:
Firma Hakkında

Gano Excel Industries Sdn. Bhd.

Dünyanın dört bir yanında, sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan, köklü ve öncü şirketlerden birisidir.
1983 yılında atılan şirketin temelleri, 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda, 1995 yılında ‘‘GANO EXCEL INTERNATIONAL’’ olarak NETWORK MARKETING dünyasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma Lucidum özlerinden üretmektedir.
Ürünlerimizin temel hammaddesi olan “Ganoderma Lucidum Mantarını” %100 organik olarak Malezya'nın Kedah eyaletindeki kendi çiftliklerimizde, yetiştirmekteyiz.
Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bu şifalı bitki artık Gano Excel™ ile evlerinize kadar gelebilmektedir. 

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Ganoderma Lucidum mantarının ekstraktından yapılmış özel gıda takviyesi kapsüller,
Ganoderma Lucidum mantarının ekstraktı ile harmanlanmış özel antioksidan özellikli, her damak tadına uygun kahveler ve özel içecekler,
kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır.

Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Industries Sdn. Bhd. yeni ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimi ve ailemize katılmaları konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. ”Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip şirketimiz sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

GANO EXCEL TÜRKİYE

Gano Excel International, ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi adı altında,
%100 yabancı sermayeli başlamıştır. Firmamızın uluslararası genel merkezinin yer aldığı Malezya’da 100'ün üzerinde farklı ürün üretmektedir, fakat
Türkiye pazarında yeni olduğumuz için bugün itibariyle, ülkemizde 18 ana ürünüyle pazarda aktif olarak çalışmaktadır.

Galeri
Videolar

Kullanıcı Video eklememiştir

Kullanıcı Hakkındaki Yorumlar

Yorum Yazın
  • (0)

Bu ürün için henüz yorum girilmemiştir
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Harita
Bireysel Hizmetler

Bolu Gano Excel Distribütörü Murat Koncuk

Gano Cordy Kahve

Gano Cafe Classic

Gano Klasik Kahve

Ganocafe Üçü Bir Arada

Excellium

Gano Mocha

Gano Doğal Diş Macunu

Gano Excel Doğal Sabun

Spirulina, Gıda Takviyesi

Gano Takviye Edici

Büyük Ekip Kurma

Ek Gelir

Ek Kazanç

Ek İş

Organizasyon

Kapm

Seminer

Oel Toplantısı

En İyi Distribütör

Türkiye Gano Excel

Trükiye Büyük Ekip Kurma

Türkiye En Büyük Ekip Kurma

Sağlıklı Ürünler

Bireysel İlanlar

Kullanici İlan eklememiştir

Kullanıcının Kampanyaları

Bu Firma Kampanya eklememiş

Kullanıcının Haberleri
Bu Firma Haber Eklememiştir
Anahtar Kelimeler
Bolu Gano Excel Distribütörü Murat Koncuk, Gano Cordy Kahve, Gano Cafe Classic, Gano Klasik Kahve, Ganocafe Üçü Bir Arada, Excellium, Gano Mocha, Gano Doğal Diş Macunu, Gano Excel Doğal Sabun, Spirulina, Gıda Takviyesi, Gano Takviye Edici, Büyük Ekip Kurma, Ek Gelir, Ek Kazanç, Ek İş Organizasyon, Kapm, Seminer, Oel Toplantısı, En İyi Distribütör, Türkiye Gano Excel, Trükiye Büyük Ekip Kurma, Türkiye En Büyük Ekip Kurma, Sağlıklı Ürünler, En İyi Dstribütör, Network Türkiye, Network Marketing, Büyük Ekip, Büyük Organizasyon