Firma Logosu
Qr Kod
Harita
Firmaya Mesaj Gönder
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Sosyal Medyada Paylaş
TURBOMAK OTOMOTİV
Çağrı Çeri
Mail:cagri@turbomakotomotiv.com
Adres:2823 Sokak No:41 1. Sanayi Sitesi Konak / İZMİR
Sosyal Ağları:
Firma Hakkında

TURBOMAK OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 

Garrett, Holset, Borg Warner, KKK, Schwitzer, Turbo Driven, IHI, MHI, Komatsu KTR ve diğer çeşit marka turboların tamirini ve orijinal sıfır turbo satışlarını Mersinli / İZMİR servisinde yapmaktadır.

       2010 Yılında, TURBOMAK OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ‘i Makine Mühendisi Çağrı ÇERİ tarafından kurulmuştur. Dürüstlük, Hoş görü, Güler yüz, Kanaatkârlık kendisine temel edindiği ilkelerinden asla ödün vermeden çalışarak, yaklaşık 8 senedir Ses Balans - Mil Balans - Westgade (Elektronik) makineleri ile sektörde öncü kuruluşlardan biri olarak hizmet vermektedir.

       Hususi Araç, Kamyon, otobüs, jeneratör, marin ve iş makineleri ( komatsu, cat, cattepillar, hyundai, ... ) turbolarında, orjinal komple turbo ve yedek parçalarını ithal ederek, satış ve satış sonrası, tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Bununla birlikte müşterilerine Garrett, Holset, Schwitzer, IHI, KKK ve Mithsubishi marka turbolarında geniş bir yelpazede hizmetini sunmaktadır.

 
       Bir dünya markası olma yolunda ilerleyen TURBOMAK OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ‘i kaliteden ödün vermeden yüksek teknoloji ve çağa ayak uyduran hizmetini sizlerle buluşturmaktan onur ve gurur duyar.


          Güler yüzlü çalışanları ile sektöre girdiği günden beri damga vuran firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemiyle Mersinli / İZMİR de hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Firmamız ve çalışanlarımız olarak ;

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. TURBOMAK ekibine dâhil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. 

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Çünkü sürekli yenilenen bu teknoloji zamanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilmemizin en önemli ilklerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimize, sorunsuz sıfırdan farksız turbolar verebilecek şekilde uyarlamaya çalışarak sürekli yenilenen hayatımızda güven vermeye devam ediyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor ve hassas bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok dış etken ve sorunlardan dolayı bozulan turbo sorunları ile karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden kaynaklandığına dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, garanti dahilinde veya garanti dahilinde olmayan turboların tekrar revizyon gerektirdiği kısımda  "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

Videolar

Kullanıcı Video eklememiştir

Firma Hakkında Yorumlar

Yorum Yazın
  • (0)

Bu ürün için henüz yorum girilmemiştir
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Harita
Firma Hizmetler

Bu Firma Hizmet eklememiş

Firma İlanlar

Bu Firma İlan eklememiştir

Firma Kampanyaları

Bu Firma Kampanya eklememiş

Firma Haberleri
Bu Firma Haber Eklememiştir
Anahtar Kelimeler
İzmir Turbo Tamircisi, İzmirde Tamirci, En Yakın Tamirci, Orjinal Komple Turbo, Yedek Parça, Yedek Parça, Yedek Parça Tamir, Yedek Parça Onarım, 1. Sanayi Yedek Parça, En Yakın 1. Sanayi Yedek Parça, 1. Sanayi Turbomak,En Yakın 1. Sanayi Turbomak