Firma Logosu
Qr Kod
Harita
Firmaya Mesaj Gönder
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Sosyal Medyada Paylaş
Bostanlı Estetik Merkezi, Lazer Epilasyon Bostanlı
Şebnem Köse
Mail:Kakule_35@hotmail.com
Adres:Bostanlı-İzmir
Sosyal Ağları:
Firma Hakkında

Bostanlı'da hizmet vermekte olan ve İzmir'in en iyi estetik merkezleri arasında bulunuyoruz. 

En Güncel Teknolojik ürünler ve yılların verdiği birikim tecrübeli ekibimizle İzmir Karşıyaka Bostanlı'da hizmet vermekteyiz.

Kadınlar için estetik görünümün vazgeçilmezdir, sağlıklı ve bakımlı  olmak. Bostanlı estetikte en iyi işlemini vermekteyiz.

Alexandrite Lazer Epilasyon Bostanlı
Açık renk cilt, siyah tüylerde etkilidir. Tüm dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen sistemdir. Genelde Türk insanı açık tenli, siyah kıl yapısına sahiptir. Alexandrite lazer kıl köküne ulaşarak kalıcı ve etkili sonuç alınmasını sağlar. Dinamik soğutma sistemi sayesinde acı hissi yok denecek kadar azdır. Cihazın ciltle teması olmadığından hijyen açısından sorun yaşanmaz. Merkezimizde FDA ve CE onaylı Long Pulse Alexandrite Elit Lazer sistemi kullanılmaktadır.

Diod Lazer Bostanlı
Diode lazer, FDA‘nın onayladığı tedavi etkinliğini 810 nm dalga boyundaki lazer ışığı ile gerçekleştirmektedir. 810 nm dalga boyundaki ışık, cilt tarafından absorbe edilir ve kıl büyümesinden sorumlu hücreleri ortadan kaldırır. Bu hücrenin parçalanmasını sağlayan yeterli ısı, cihazın gücünün göstergesidir.
• Her cilt tipine uygundur
• Yüz ve tüm vücut alanlarını tarayabilir
• Kontakt soğutma özelliği ile acısız uygulama konforu sağlar
• İnce tüyler üzerindeki etkisi diğer sistemlere göre daha fazladır.

 

Videolar

Kullanıcı Video eklememiştir

Firma Hakkında Yorumlar

Yorum Yazın
  • (0)

Bu ürün için henüz yorum girilmemiştir
Yorum Yazabilmek İçin yapmalısınız
Harita
Firma Hizmetler

Botoks, Dolgu, Medikal El ve Ayak Bakımı, Zayıflama aşısı, Peeling, Leke Tedavisi, Profesyonel Makyaj, Lazer Epilasyon, Dövme Silme hizmetleri vermekteyiz.

Firma İlanlar
Firma Kampanyaları
Firma Haberleri
Anahtar Kelimeler
Bostanlı estetik merkezi, Bostanlı en iyi estetik merkezi, İzmir estetik merkezi, En iyi estetik merkezi, Lazer Epilasyoncu Bostanlı